Gebied Vlierden
Het gebied van de voormalige gemeente Vlierden viel samen met dat van de voormalige heerlijkheid, gelegen in het Kwartier van Peelland.
Naam Deurne en Liessel
Wapen Deurne en Liessel
Wapen Vlierden
Lezing over tuinbouw in Helenaveen
HELENAVEEN - In de Gouden Helm in Helenaveen is maandag 22 januari een lezing over de geschiedenis van de tuinbouw in het dorp. Aanvang 20.00 uur. De lezing Tuinbouw in Helenaveen is een vervolg op een eerdere bijeenkomst in De Peelbascule.
Lezing over De 100 mooiste kerken van Noord-Brabant en De verdwenen kerken van Noord-Brabant door Wies van Leeuwen
Op vrijdag 19 januari om 19.00 uur is Wies van Leeuwen te gast bij boekhandel Van Piere. Hij zal een lezing geven over zijn twee boeken over kerken in Noord-Brabant: De 100 mooiste kerken van Noord-Brabant en De verdwenen kerken van Noord-Brabant. De toegang is gratis, aanmelden is gewenst via info@vanpiere.nl.
Peelbronnen
Een digitaal archief over de Peel.
ZOEKEN...